сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 3

Каков е Лео во кревет?

Со сигурност жените барем еднаш додека гледале филм со Леонардо Ди Каприо помислиле на тоа каков е тој во кревет. Но, ако се суди според неодамнешната изјава на една пријателка на негова поранешна девојка, не би требало многу да се фантазира за него.

leonardo di kaprio

Поврзани вести

Со сигурност жените барем еднаш додека гледале филм со Леонардо Ди Каприо помислиле на тоа каков е тој во кревет. Но, ако се суди според неодамнешната изјава на една пријателка на негова поранешна девојка, не би требало многу да се фантазира за него.

На виделина излегоа неколку сочни детали за тоа каков е Лео во сексот и ако може да им се верува на овие изјави по се изгледа оскаровецот е малку мрзелив и себичен.

Најдобра другарка на негова поранешна девојка помалку одмазднички за „Стар“ магазинот вели:

Леонардо е себичен, мрзелив и безобразен. Другарка ми ми кажа дека за време на секс Лео ставил слушалки и дури и си потпевнувал. Потоа и’ сигнализирал да продолжи додека лежел во креветот. Жената била толку збунета од ситуацијата што само продолжила, посрамотена и во надеж дека нешто ќе се промени, вели другарката.

Додава дека Лео само продолжил да лежи, да слуша музика, додека неговата девојка останала да се прашува што добива таа од тоа. По ова некои жени би рекле дека навистина сите мажи се исти.

Најчитани вести