петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 67

Каков јануари не очекува?

Деновиве ќе биде екстремно ладно, не очекуваат температури до -16 за новогодишната ноќ.

јануари

Поврзани вести

А еве какво ќе биде времето во јануари идната година. Следи студ, снег и нов студен бран.

prognoza

prognoza-png1

Најчитани вести