недела, 28 мај 2017  |  Вести денес: 30

Какво време не очекува деновиве и до крајот на месецот?

дожд

Поврзани вести

Според најавите, деновиве не очекува претежно облачно време со локални врнежи од дожд. Максимална дневна темтература ќе достигне до 21 степени.

13152736_821723541305983_990574912_n

Еве какво време не очекува до крајот на месецот мај :

кокококок

Најчитани вести