четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Какво време не очекува следните денови?

soncevo-vreme-640x341

Поврзани вести

Може да очекуваме нов температурен шок.

temperaturi

Во деновите што следат може да очекуваме пораст на температурите, а потоа нивно нагло опаѓање.

Најчитани вести