вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 45

Какво време не очекува утре?

vreme-soncevo-so-umerena-oblacnost

Поврзани вести

Во текот на утрешниот ден не очекува сончево време со умерена облачност, околу пладне и попладне со развој на нестабилна облачност која ќе биде проследена со локален пороен дожд, грмежи и засилување на ветерот.

Во Скопје сончево со умерена облачност, околу пладне и попладне со развој на нестабилна облачност која ќе биде проследена со локален пороен дожд, грмежи и засилување на ветерот.

Најчитани вести