петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 0

Какво време не очекува во август?

vremenska-prognoza-za-prestojniot-prodolzhen-vikend

Поврзани вести

Во август не очекуваат претежно сончеви денови и релативно виаоки температури.

Временската прогноза за секој ден во месец август можете да ја погледнете на табелата.

 

vremenska

Најчитани вести