понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

Какво време не очекува во наредните денови?

soncevo-vreme-640x341

Поврзани вести

Претежно стабилно и суво време не очекува во наредните денови, со исклучок на петок попладне кога има услови за врнежи од дожд.

Утринските температури и понатаму ќе се задржат околу нулата, а дневните ќе бидат во пораст.

Најчитани вести