понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Камион ја срушил кабината на патарината кај Желино

kabina-298x300

Последни вести

Возач на камион ја демолирал наплатната рампа кај тетовско Желино, додека еден од вработените бил внатре во кабината, објави порталот Инфомакс.

Според неофицијалните информации на корисниците на социјалните мрежи вработениот на наплатната рампа не е потешко повреден.

Се претпоставува дека возачот прелетал за да не плати патарина.

Од полицијата најавија подетални информации за утре.

Најчитани вести