Магазин

Кање Вест: Ким е мајстор за орален секс

Кање Вест: Ким е мајстор за орален секс

Ако случајно се прашувате со што Ким Кардашијан заслужи веренички престен од шест милиони долари, Кање Вест го има вашиот одговори и го презентираше преку премиксот на хитот на Бејонсе „Drunk in love“.

Вест во песната вели дека одлучил да ја ожени ѕвездата на реалните шоуа „кога првпат орално го задоволила“.

Во ремисот Вест не избира зборови за да опише како неговата љубов е МИЛФ, дека не сака мисионерска поза, како и дека таа е мајстор за орален секс.

Слушнете како тоа звучи во ремиксот.