петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Кање Вест: Ким е мајстор за орален секс

kimikanye

Поврзани вести

Ако случајно се прашувате со што Ким Кардашијан заслужи веренички престен од шест милиони долари, Кање Вест го има вашиот одговори и го презентираше преку премиксот на хитот на Бејонсе „Drunk in love“.

Вест во песната вели дека одлучил да ја ожени ѕвездата на реалните шоуа „кога првпат орално го задоволила“.

Во ремисот Вест не избира зборови за да опише како неговата љубов е МИЛФ, дека не сака мисионерска поза, како и дека таа е мајстор за орален секс.

Слушнете како тоа звучи во ремиксот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести