среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Карлеуша „after sex“ фотографија

karleusa-for-web

Поврзани вести

Јелена Карлеуша ги навикна своите верни фанови на провокативни фотографии, а овојпат позираше потполно гола во кревет во хотелска соба, со сопругот во позадина.

Карлеуша им посака добро утро на своите пријатели на Фејсбук, но иако позира гола сепак на публиката не сакала да и покаже баш се, па задникот го покрила со сликичка „Фејсбук лајк“.

Дека на нејзината публика никогаш не и доста од вакви фотографии сведочат лајковите но и коментарите кои ги доби на својот Фејсбук профил.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести