петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Карлеуша: Мојот филм нема да биде на јахта

karleusa

Последни вести

Јелена Карлеуша е една од ретките естрадни личности кои со своето однесување и изјави не остава никого рамнодушен.

Таа неодамна се појави на затворањето на филмскиот фестивал во Саравео, а вниманието го привлече со пристигнувањето со приватен авион а потоа и со фустанот од „Версаче“ кој чинел 5.000 евра и кој пејачката го наводени кога се полеа со студена вода во рамки на глобалната акција „Ice bucket chalenge“.

На прашање на новинарите дали снима филм Карлеуша, кратко искоментирала:
– Мојот филм нема да биде на јахта – изјавила таа алудирајќи на секс-снимката на хрватската пејачка Северина која пред неколку години предизвика вистински скандал во јавноста.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести