Магазин

Карлеуша се заканува: Ќе вриштам и ќе трчам гола

Карлеуша се заканува: Ќе вриштам и ќе трчам гола

Изгледа дека Јелена Карлеуша најмногу ја нервира кога некој ќе каже дека поради неа се искарал со сите, па на својот Твитер профил се закани дека ќе трча гола по улица, пишува српски „Телеграф“.

Jelena-Karleusa-670x305

На ваквата изјава на српската пејачка има десетина коментари, а еден од нив е од нејзин фан од Босна и Херцеговина, кој напишал: „Кој не сака да те види гола, ајде ба, соблечи се сега и покажи!“.