недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Карлеуша се заканува: Ќе вриштам и ќе трчам гола

jelena-karleusa-ponovo-cu-se-slikati-gola

Поврзани вести

Изгледа дека Јелена Карлеуша најмногу ја нервира кога некој ќе каже дека поради неа се искарал со сите, па на својот Твитер профил се закани дека ќе трча гола по улица, пишува српски „Телеграф“.

Jelena-Karleusa-670x305

На ваквата изјава на српската пејачка има десетина коментари, а еден од нив е од нејзин фан од Босна и Херцеговина, кој напишал: „Кој не сака да те види гола, ајде ба, соблечи се сега и покажи!“.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести