понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Каролин Вознијацки покрај на терените, “гази” и пред камерите

wozniacki

Последни вести

Данската тенисерка Каролин Вознијацки покажа дека умее да се снајде и пред објективите на модните фотографи.

wozniacki1

Таа за магазинот Sport Illustrated позираше во костим за капење, а колку добро изгледа, погледнете и уверете се сами..

Најчитани вести