сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Карпош денеска без вода

download (1)

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа, денеска без вода, останале корисниците од улицата Орце Николов бр.131.

Дефектот е настанат во 9:50 часот, а корисниците без вода ќе бидат се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести