понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Карпош денеска без вода

voda01

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-6/4 на улица Ванчо Мицков бб пред ресторанот Каскада, без водоснабдување ќе останат корисниците од зградата со бр.97 и неколку куќи од истоиемната улица од 14:00 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести