петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Карпош денеска без вода

voda.jpg-500

Последни вести

Населбите Козле, Жданец и Трнодол денеска од 8 до 14 часот ќе бидат без вода, информираат од ЈП „Водовод и канализација“.

Ќе се работи на отстранување дефект во водоводната мрежа, на неповратен вентил Ф-100 резервоар Жданец.

Најчитани вести