петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 34

„Катар ервејс“ бара персонал од Македонија

01072012184425_07-2011-qatar-airways (1)

Поврзани вести

„Катар ервејс“ бара персонал од Македонија.

Авиокомпанијата објави оглас кој трае до 18 – ти јули, а сите кои ќе аплицираат ќе бидат повикани на разговор на 19 – ти јули.

Сите информации за огласот и за потребните документи што треба да ги приложат заинтересираните, можете да ги прочитате тука.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести