четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Кавадарчанец претепан со безбол палки додека спиел

Тој во полициската станица во Кавадарци, вчера пријавил дека околу 3 часот по полноќ, додека бил во својата куќа, повеќе лица влегле во собата каде спиел и физички го нападнале удирајќи го со палки по телото.

Кавадарчанец претепан со безбол палки додека спиел

Кавадарчанец претепан со безбол палки додека спиел

Последни вести

Кавадарчанец И.Т. (34) вчера рано утрото бил жестоко претепан со безбол палки од повеќе лица, кои му упаднале во куќата додека спиел.

Тој во полициската станица во Кавадарци, вчера пријавил дека околу 3 часот по полноќ, додека бил во својата куќа, повеќе лица влегле во собата каде спиел и физички го нападнале удирајќи го со палки по телото.

Полицајци извршиле увид и се работи на расчистување на случајот.

Најчитани вести