недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 52

Кавадарчанец се обеси во својот дом

besilka-2-trhrt6h65u56u5

Последни вести

Четириесет и две годишен кавадарчанец бил пронајден обесен утринава во неговиот дом во Кавадарци и за тоа била известена полициската станица од општа надлежност во овој град, потврди Анита Стојковска, портпарол на СВР Велес.

Увидна екипа е на лице место и засега не можат да се кажат повеќе детали за случајот, рече Стојковска.

Најчитани вести