Магазин

Кеба: Ме боли к** за Северина!

Кеба: Ме боли к** за Северина!
Фолкерот Драган Којиќ Кеба изминативе денови е доста застапен вомедиумите, поради врската на неговиот син Игор Којиќ, со хрватската пејачка Северина.Иако повеќе пати одговараше на прашања за нивната врска, се чини дека на пејачот повеќе не му одговара оваа тема, па на снимање на емисијата „Гранд шоу“, прво ги избегнувал новиарите, а потоа ги замолил да не го прашуваат ништо за Северина и Игор.

„Ме боли к** за Северина и за таа тема. Се’ што имав да кажам за тоа, кажав“, порачал Кеба додека биле камерите исклучени.

Познато е дека Северина ќе биде гостинка на концертот на Кеба на 14 јули во Лозница, па се отвора прашањето дали ќе ја прокоментира изјавата за идната снаа.