Магазин

Кејт Мидлтон во капут со дискретен анимал принт

Кејт Мидлтон во капут со дискретен анимал принт

Уште една рециклирана комбинација во која Кејт докажала и дека и во репризно издание можете да блеснете!

Иако и се ближи терминот за пораѓање, војвотката ок Кембриџ се почесто е во јавноста.

Таа при посета на една уметничка галерија во Кент се појави во капут со миди должина и затворено деколте во дискретен анимал принт, а целосниот изглед го финишираше до мала црна чанта и црни чевли.

Еве како изгледаше во осмиот месец од бременоста:

Catherine, Duchess of Cambridge Margate visit