понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Кејти Прајс во провокативно издание

1kejtikost

Последни вести

Кејти Прајс е вистинското нешто што ви треба за да ве загрее во овие студени денови.

Ова нејзино издание ќе ве остави без да трепнете, а бујното деколте ќе ве воодушеви.

Таа на промоцијата на својата книга „Make My Wish Come True“ носеше неверојатно провокативен костим на самовила.

Но веројатно малку претерала со пуш-ап градникот, па бујните гради изгледаа како да ќе пукнат во секој момент.

Погледнете ја Кејти и уживајте.

kejtikost

1kejtikost

2kejtikost

3kejtikost

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести