петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

Келнер пронајден мртов покрај имотот на големата кошаркарска ѕвезда

Од полицијата во Бања Лука потврдија дека е пронајдено тело и дека увидот е во тек, но не даваат повеќе информации.

Келнер пронајден мртов покрај имотот на големата кошаркарска ѕвезда

Келнер пронајден мртов покрај имотот на големата кошаркарска ѕвезда

Последни вести

30-годишниот Миле Митриќ од Шипово е утрово пронајден мртов покрај викендицата и имотот на некогашниот НБА кошаркар, Дарко Миличиќ.

Од полицијата во Бања Лука потврдија дека е пронајдено тело и дека увидот е во тек, но не даваат повеќе информации.

Според неофицајлни информации, Миличиќ организирал прослава на својот имот во Шипово, Матриќ цела вечер работел како келнер. Во еден момент гостите забележале дека го нема, а утрото околу 5 часот е пронајден мртов во близина на викендицата, јавуваат медиумите од Бања Лука.

Се претпоставува дека е несреќен случај, а што точно се случило ќе каже обдукцијата.

Најчитани вести