понеделник, 27 март 2017  |  Вести денес: 51

ФОТО: Како изгледа ќерката на Мистер Бин

mister-bin-1

Поврзани вести

Ќерката на Мистер Бин е вистинска убавица. Профилот на Инстаграм на Лили, ќерката на Руен Аткинсон неодамна беше откриен.

mister-bin-kjerka-1

Имено, Аткинсон има ќерка и син од бракот со Сунетра Састри со која деновиве се разведе по 25 години брак.

mister-bin-kjerka-2

Инаку, неговата ќерка повремено е актерка, а досега заедно со татко и се појавила во три филма.

mister-bin-kjerka-3

Најчитани вести