Магазин

Ќерката на Цеца објави фотографија без шминка

Ќерката на Цеца објави фотографија без шминка

Ќерката на фолк пејачката Цеца, Анастасија Ражнатовиќ има многу следбеници на социјалните мрежи што го следат секој нејзин чекор.

Таа воглавно објавува фотографии од забавите, каде секогаш е средена и нашминкана. Но, често става фотографии каде е максимално дотерана, а нејзините следбеници и замеруваат што е премногу слаба, но и што става премногу шминка.

„Делуваш повозрасно“, „Иста си како Цеца“… Ова се само некои од коментарите, па ќерката на Цеца одлучи да објави фотографија без шминка. Како ви се допаѓа повеќе?

I like this one better

A photo posted by Anastasija Ražnatović (@raznatovicanastasija) on