петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Ќерката на Цеца остана без одговор на ова незгодно прашање

Ќерката на Цеца остана без одговор на ова незгодно прашање. Нејзините следбеници редовно ја фалат, но некои од нив имаат многу занимливи прашања до неа.

anastasija_1

Поврзани вести

Ќерката на Цеца остана без одговор на ова незгодно прашање. Нејзините следбеници редовно ја фалат, но некои од нив имаат многу занимливи прашања до неа.

Анастасија Ражнатовиќ своите следбеници на социјалните мрежи редовно ги известува за нејзиниот приватен живот.

Овој пат, ќерката на Цеца и на Аркан објави фотографија од Рим, каде уживаше заедно со другарката и поранешна девојка на нејзиниот брат Маша Терзиќ.

kjerka-ceca-nema-odgovor

Фотографијата предизвика разни коментари, но еден следбеник и испрати мошне занимливо прашање, што предизвика бројна полемика и на кое Анастасија немаше одговор.

Извини што морам да те прашам, но кога ти воопшто одиш на училиште?

Ова беше незгодното прашање на кое ќерката на Цеца остана без одговор.

Најчитани вести