недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

Ќерката на Обама фатена како пуши марихуана (ВИДЕО)

Иако марихуаната е легализира во Илиноис, во државата во која Малија пушела, казните сѐ уште важат.

malila

Поврзани вести

Малија Обама, ќерка на американскиот претседател Барак Обама, е обвинета дека пуши марихуана откако се појави видео снимка од неа со сомнителна цигара.

Иако марихуаната е легализира во Илиноис, во државата во која Малија пушела, казните се’ уште важат.

Најчитани вести