четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

ФОТО: Ќерката на Енди Гарсија во жешко издание

garsija-1

Поврзани вести

Таа позираше само во долна облека и ги покажа сите облини. Ќерката на холивудската легенда го украде шоуто на нејзиниот татко со жешкиот едиторијал за Слинк.

garsija-3

Ќерката на Енди Гарсија, Алесандра Гарсија Лоридо, се фотографираше само во долна облека са плус сајз едиторијал.

garsija-2

Говорејќи за магазинот „Пипл“ во врска со фотосесијата Алесандра вели:

Манекекнството беше неверојатен начин да станам горда со моето тело. Фотосесијата за Слинк ми даде можност да ја покажам мојата самодоверба и да докажам дека сите жени можат да бидат секси.

garsija-4

Ќерката на Енди исто така се појавила во фотосесии за Вог Италија како и во кампањи за H&M и за новиот бренд Healthy Is The New Skinny.

Слинк е моден магазин за заоблени жени и за да го нагласи тоа, едиторијалот е во потрага за нови плус сајз модели.

Најчитани вести