петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ФОТО: Што мислите чии ќерки се овие убавици?

kaja-naslovna-1

Поврзани вести

Што мислите чии ќерки се овие убавици? По повод почетокот на продажба на новата колекција која со здружени сили ја лансираа познатите брендови „Balmain“ и „H&M“ низ целиот свет имаше голем број промоции.

kaja-2

Најмногу ѕвезди се собраа во Лос Анџелес, а најголемо внимание привлекоа двете млади убавици, кои важат за модели што допрва се искачуваат на ѕвезденото небо.

kaja-1

Каја Гербер и Дилан Пен блескаа во модели од реномираниот моден бренд и покажаа дека се вистински наследнички на убавината, шармот и талентот на нивните познати мајки Синди Крафорд и Робин Рајт.

kaja-sindi

Четиринаесетгодишната Каја е вистински одраз на нејзината мајка со која заедно дојде на промоцијата, додека десет години постарата Дилан, ќерката на Шон Пен и Робин Рајт на модниот перформанс пристигна заедно со пријателка.

Најчитани вести