петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Кичевчанец почина во пожар во неговиот дом

pozar

Последни вести

Кичевчанец починал вчера откако избил пожар во неговата куќа.

Пожарот во куќата на педесет и едногодишниот Досе С. настанал поради непознати причини, а од огнените пламени била зафатена кровната конструкција.

За време на пожарот Досе С. се наоѓал во куќата и од здобиените повреди истиот починал.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести