сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Кики Роналдо доби подршка и со голи гради

Иако е Бразилка, Урах со голи гради покажа дека нејзиното срце чука за најголемата ѕвезда во репрезентативниот дрес на Португалија, Кристијано Роналдо

KIKI RONALDO PODRSKA SO GOLI

Поврзани вести

Познатиот брзилски модел и се почесто тв-презентер, Андреса Урах, на најоригинален начин покажа дека има свој фудбалски миленик за кого ќе навива на престојниот Мундијал во Бразил.

Иако е Бразилка, Урах со голи гради покажа дека нејзиното срце чука за најголемата ѕвезда во репрезентативниот дрес на Португалија, Кристијано Роналдо. Урах, градите и телото го обои во боите на Португалија, а најдоброто можно место ја нацрта и познатата “седумка” на Роналдо.

 

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести