Бразил2014

Кики Роналдо доби подршка и со голи гради

Кики Роналдо доби подршка и со голи гради

Познатиот брзилски модел и се почесто тв-презентер, Андреса Урах, на најоригинален начин покажа дека има свој фудбалски миленик за кого ќе навива на престојниот Мундијал во Бразил.

Иако е Бразилка, Урах со голи гради покажа дека нејзиното срце чука за најголемата ѕвезда во репрезентативниот дрес на Португалија, Кристијано Роналдо. Урах, градите и телото го обои во боите на Португалија, а најдоброто можно место ја нацрта и познатата “седумка” на Роналдо.