Магазин

ФОТО: Ким и бремена во проѕирна чипка!?

ФОТО: Ким и бремена во проѕирна чипка!?

Ким Кардашиан постојано го фотографира секој миг од нејзината бременост. Таа се појави на доделувањето на наградите LACMA Film + Art Gala, а на црвениот килим позираше со огромен стомак и проѕирна чипка.

kim-2

Таа и овој пат успеа да го привлече вниманието на сите.

kim-3

Иако ова е крајниот период од нејзината бременост, таа не се откажува од забавите и постојано се обидува да биде во центарот на вниманието.

kim-4 kim-5