среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Ким Кардашиан повторно е бремена

kimmmm

Последни вести

Како што пишуваат странските медиуми Ким Кардашиан повторно е бремена.

Старлетата веќе неколку месеци наназад се жалеше дека неможе да остане бремена, а медиумите шпекулираат дека таа била на вештачко оплодување.

– Ким повторно е бремена. Таа е во 12-тата недела од бременоста. Таа и Кание ќе добијат син. Решија да не зборуваат за тоа, берем не уште неколку недели, додека не бидат сигурни дека се е како што треба, вели извор близок до двојката за странските медиуми.

Најчитани вести