сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 21

Кисела Јабука без вода

voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил Ф-100 милиметри на улица 44 бр.14, во Кисела Јабука, без водоснабдување ќе останат корисниците од улиците 42, 44 и 46 од 09:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести