недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Ќерката на Цеца го следи трендот на Инстаграм, да објавува слики после секс?

58882_hjy_af

Поврзани вести

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на популарната пејачка Светлана Ражнатовиќ ја користи секоја можност да ја заинтригира јавноста. Имено, на нејзиниот инстаграм профил објави разголени фотографии од нејзе и нејзиното момче Костадин Терзиќ, син на висок функционер на фудбалскиот клуб „Црвена Ѕвезда“.

Неодамна таа се најде во жижата на јавноста по информациите дека нејзиното момче наводно ја претепало пред нејзиниот дом во Белград. Цеца најави тужби за сите медиуми, што ќе ја пренесат веста.

Како тргнала,  Цеца изгледа „вода ќе и носи“ во нејзиното „пристојно“ однесување!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести