вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Ќерката на Том Круз и Никол Кидман работи како фризерка

21 годишната фризерка не сака да го следи патот на познатите родители, затоа се запишала на овој курс кој чинел 15 000 фунти.

i

Последни вести

Ќерката на Том Круз, Изабела, започна да работи како фризерка во Англија.

 Таа е посвоена од актерот Том Круз и неговата поранешна сопруга Никол Кидман. Изабела завршила курс за фризер, а сега почна да работи во престижен фризерски салон во Лондон.

21 годишната фризерка не сака да го следи патот на познатите родители, затоа се запишала на овој курс кој чинел 15 000 фунти.

– Таа се труди во својата работа и не се фали кои се нејзините родители. Некои од нејзините колеги дури и не знаат за тоа, издава близок пријател на Изабела.

op

article-2420165-1BCD14A3000005DC-746_634x876

Најчитани вести