понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Ќерката на Витни Хјустон се омажи за својот брат!

svadbaaaa

Поврзани вести

Боби Кристина Браун на социјалната мрежа Твитер откри дека се омажила за Ник Гордон, кој нејзината покојна мајка, дивата Витни Хјустон, го одгледуваше како свое дете од неговата 12 година.

Среќно венчани и многу заљубени, се пофали ќерката на покојната Витни на Твитер и објави слика од прстенот.

„ Да, Ник и јас се венчавме. Веќе сум уморна да ги слушам сите како тоа не е во ред и како мојата мајка не би го одобрила“, изјавила Кристина за американските таблоид.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести