понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Ќеркичката на Стеф Кари “главна” на пресот по мечот со Хјустон

kari rajli

Поврзани вести

Стеф Кари со 34 поени го предводеше својот тим до првата победа против Хјустон во конференциското финале на Западот, но затоа пак на пресот по мечот, главната улога ја превзема неговата двегодишна ќеркичка, Рајли.

Најчитани вести