четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 36

Кочанчанец бил зафатен од пламен додека го поправал возилото

bmvpozar

Поврзани вести

Кочанчанец бил зафатен од пламенот кој избил додека го заварувал задниот дел од возилото.

Повредениот бил пренесен во ЈЗУ Општа болница Кочани, а по укажаната лекарска помош е препратен во КЦ-Скопје.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести