петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Кога куче бара дозвола за гушкање

Samoyed-puppy-hugs

Последни вести

Ова кученце бара дозвола од својот газда да се качи на креветот за да се гушка со него.

Учтиво и преслатко животно на кое можат многу луѓе да му подзавидат

Погледнете го ова неодоливо видео

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести