петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Кога не боксува, Мејведер знае што значи поимот “добра забава”

Video_Floyd_Mayweather_JR_Room_Full_Of_Strippers_Twerking.mp4.Still001

Поврзани вести

Факт е дека боксерот Флојд Мејведер е најплатениот спортист на денешницата, но факт е и дека знае како со парите со кои располага да направи добра забава.

Краткото видео подолу само го докажува тоа..

Најчитани вести