понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Кога не се фотографира со „поршиња“ Пимен дрма пиво

OtecPimen

Последни вести

Отец Пимен и се е можно.

Ученикот го надминува учителот. Едниот во кадар со јахти, следбеникот, пак, со скапи спортски автомобили.

Но, кога не се фотографира со луксузни „поршиња“, тогаш дрма пиво.

Фотографијата е објавена на порталот maktel.mk, а според објавениот текст на овој портал, направена е на забава во порталот Offnet.mk.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести