четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Кога Памела Андерсон слави

pamela-naslovna

Поврзани вести

Како Памела Андерсон прослави откако се излекува од хепатитис? Имено, таа во 2002-та објави дека боледува од хепатитис Ц, но сега таа слави затоа што конечно се ослободи од болеста.

Во нејзин стил, 48-годишната Памела прослави така што објави разголена фотографија на Инстаграм.

pamela-anderson-slavi

Најпозната русокоса под фотографијата напиша: „Јас сум излекувана!!!“

Памела ја доби болеста пред 16 години откако со нејзиниот сопруг Томи Ли користеле иста игла за тетовирање.

Најчитани вести