сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 21

Кои делови од Скопје ќе бидат денеска без вода

voda

Поврзани вести

Без вода денеска ќе останат корисниците од булеварот Александар Македонски  од населените места Ченто, Стајковци и Економија.

Тие ќе бидат без вода од 10:00 до 14:00 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести