недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 41

Кои се најдобрите мажи во хороскопот?

mazi

Поврзани вести

Припадниците на овие хороскопски знаци не се плашат од ништо и ја сакаат и ја штитат саканата личност.

Овен

Со овните владее Марс, планетата на акција и храброст, така што Овните незнаат што е страв. Секој ризик претставува предизвик за нив додека опасните ситуации во кои ќе се најдат само ја зголемуваат нивната самодоверба.

Лав

Лавот е еден од најхрабрите знаци со кој владее Сонцето, симболот на успех. Подготвени сте да го превртите светот за да ги постигнете вашите цели. Луѓето не треба да ве имаат вас за непријател.

Скорпија

Плутон и Марс, планетите на моќта и на храброста владеат со припадниците на вашиот знак. Обожавате предизвици и ризици. Опасностите постојат само за вас.

Стрелец

Иако понекогаш ризикувате премногу, брзо се опоравате и подготвени сте да се соочите со новите предизвици. Вие не се плашите од промени, се што е ново, за вас е предизвик.

Најчитани вести