недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 3

Кој би рекол: Сара Џесика Паркер денес полни 51 година

Актерката Сара Џесика Паркер за многумина ќе остане младата и весела колумнистка, баш како во хит серијата „Сексот и градот“.

sara-jesica-parker-naslovna

Поврзани вести

Актерката Сара Џесика Паркер за многумина ќе остане младата и весела колумнистка, баш како во хит серијата „Сексот и градот“.

sara-jesica-parker-1

Сепак, таа денес наполни 51 година и не е спорно дека изгледа одлично за годините. Она што според обожавателите е нејзината единствена маана се дланките, на кои, како што велат се гледаат годините.

sara-jesica-parker-2

Најчитани вести