сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 2

Кој хороскопски знак е најголем одмаздник?

horoskoppp

Поврзани вести

Ако некогаш сте се запрашале кој хороскопски знак е најмногу памети доколку некој му погреши сега го имате одговорот.

Станува збор за хороскопски знак Шкорпија.

Шкорпиите често оставаат впечаток на студени и рамнодушни личности, но тоа е само нивниот оклоп кои другите мора да го пробијат за да се спријателат со нив.

И покрај тоа, тие се едни од најдобрите пријатели кои човек може да ги посака. Потребно им е да имаат некој кој ги разбира, но и да биде искрен како што се тие.

Најдобро се согласуваат со Рибите и Лавовите, а мана им е тоа што се одмаздољубиви ако некој ги повреди.

Најчитани вести