Магазин

Која е тајната на стареењето на Синди Крафорд?

Која е тајната на стареењето на Синди Крафорд?

Синди Крафорд и на свои 49 години плени со природна убавина, а жените ширум светот се прашуваат како и успева тоа.

Искрената манекенка тврди дека тајната е многу едноставна и оти всуѓност сите тоа веќе добро го знаеме.

– Тајната е во тоа дека нема тајна. Го правите она што веќе го знаете. Немојте да пушите, спијте доволно, пијте доволно количество на вода и пронајдете го она што ве прави среќни, вели убавицата.

sin.jpg500

Иако брчките околу нејзините очи се видливи, тоа и малку не влијае на нејзината убавина.

1sin.jpg500