среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Која е тајната на стареењето на Синди Крафорд?

9c75f824a687a457ae93529ce10d4a15

Последни вести

Синди Крафорд и на свои 49 години плени со природна убавина, а жените ширум светот се прашуваат како и успева тоа.

Искрената манекенка тврди дека тајната е многу едноставна и оти всуѓност сите тоа веќе добро го знаеме.

– Тајната е во тоа дека нема тајна. Го правите она што веќе го знаете. Немојте да пушите, спијте доволно, пијте доволно количество на вода и пронајдете го она што ве прави среќни, вели убавицата.

sin.jpg500

Иако брчките околу нејзините очи се видливи, тоа и малку не влијае на нејзината убавина.

1sin.jpg500

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести