четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

ФОТО: Никогаш нема да погодите колку години има таа

azijatka-godini

Последни вести

Општо познато е дека Азијатките се младолики и дека голем број од нив изгледаат многу помладо од тоа што се.

Сепак оваа млада полицајка објави селфи фотографија на социјалните мрежи и под неа напиша дека има 32 години, па шокираше многумина.

azijatka-godini-2

Нејзината фотографија на која позира со службената легитимација стана хит на интернет за многу кратко време, а голем број корисници и пишуваа коментари со кои го пофалија нејзиниот младешки изглед.

Најчитани вести