сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Коњановски во посета на откупните пунктови за тутун во Прилеп

konjanovski-zoran

Поврзани вести

Заменик министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Зоран Коњановски,денеска со почеток во 12,30 часот, ќе ги посети откупните пунктови за тутун во општина Прилеп.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести